WEDSTRIJD
14.02.19 | 2e ronde | Jennifer Elie | Zara Brankovic | 6-1, 6-0 | W15 Port | Hard |
STATISTIEKEN
Jennifer Elie | Zara Brankovic | |
1e Service % | 22/31 (71%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/9 (67%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/40 (73%) | 8/31 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Zara Brankovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jennifer Elie | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Zara Brankovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jennifer Elie | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Zara Brankovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Jennifer Elie | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Zara Brankovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jennifer Elie | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zara Brankovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jennifer Elie | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Zara Brankovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jennifer Elie | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Zara Brankovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
13.10.01, 22 Jaar
13.10.01, 22 Jaar
Jennifer Elie vs. Zara Brankovic - onderlinge wedstrijden
14.02.19 | 2e ronde | Jennifer Elie | Zara Brankovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Port | Hard |
Jennifer Elie form & Zara Brankovic form
Jennifer Elie - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 7-61, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Katherine Westbury | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Halve finale | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail |
Zara Brankovic - laatste wedstrijden
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlee Narker | 1-4, - Zara Brankovic - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Lisa Mays | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Eri Hozumi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darcy Parke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Krecklenberg | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Mildren | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zedneiyar Martilly Meafua-Uren | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Valentina Ivanov | 6-3, Valentina Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Rebecca Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Taylah Lawless | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Michaela Haet | 6-1, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Abbie Myers | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 7-65, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Camer-Pesci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |