Switzerland
25.03.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
14.09.99, 24 Jaar
Switzerland
28.01.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
24.10.00, 23 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jenny Duerst/Chiara Grimm vs. Adelina Baravi/Victoria Mikhaylova - onderlinge wedstrijden
Jenny Duerst form & Adelina Baravi form
Jenny Duerst/Chiara Grimm - laatste wedstrijden
W25 Horb - Clay |
22.07.19 1e ronde | vs. Rebeka Kern/Emily Meyer | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
22.07.19 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl/Angelina Wirges | 1-6, 6-1, 10-8 | | wedstrijd detail |
22.07.19 Halve finale | vs. Katharina Gerlach/Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Aschaffenburg - Clay |
15.07.19 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996)/Lisa Matviyenko | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W25 Klosters - Clay |
17.06.19 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-4, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
17.06.19 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | 7-5, 1-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
W15 Kaltenkirchen - Clay |
10.06.19 1e ronde | vs. Marie-Charlot Lonnemann/Franziska Sziedat | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
10.06.19 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens/Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
13.05.19 Finale | vs. Ekaterina Kazionova/Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-1, 10-3 | | wedstrijd detail |
13.05.19 1e ronde | vs. Diana Khodan/Zeynep Sonmez | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
13.05.19 Kwartfinale | vs. Adelina Baravi/Victoria Mikhaylova | 6-2, 3-6, 12-10 | | wedstrijd detail |
13.05.19 Halve finale | vs. Dia Evtimova/Eleonora Molinaro | 7-65, 6-0 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
22.04.19 Kwartfinale | vs. Jennifer Luikham/Ramu Ueda | 6-3, 7-62 | | wedstrijd detail |
22.04.19 Halve finale | vs. Ines Ibbou/Kelia Le Bihan | Ines Ibbou/Kelia Le Bihan/Victoria Mikhaylova - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
22.04.19 Finale | vs. Ksenia Palkina/Ying Zhang | Ksenia Palkina/Ying Zhang/Victoria Mikhaylova - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
22.04.19 1e ronde | vs. Anna Kubareva/Nika Shytkouskaya | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
Adelina Baravi/Victoria Mikhaylova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Hard |
14.10.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic/Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Vrnjacka - Clay |
26.08.19 Halve finale | vs. Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
26.08.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic/Elena Milovanovic | Elena Gemovic/Elena Milovanovic - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
26.08.19 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar/Oona Orpana | 3-6, 6-4, 10-7 | | wedstrijd detail |
W15 Moscow - Clay |
12.08.19 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasia Zakharova | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
12.08.19 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
W15 Tabarka - Clay |
29.07.19 1e ronde | vs. Eleonora Canovi/Ena Kajevic | 6-1, 2-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
29.07.19 Halve finale | vs. Sowjanya Bavisetti/Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 6-3, 6-10 | | wedstrijd detail |
29.07.19 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova/Nina Rudiukova | 4-6, 6-2, 10-7 | | wedstrijd detail |
W15 Tabarka - Clay |
22.07.19 1e ronde | vs. Marne Dercksen/Nicole Gadient | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
22.07.19 Kwartfinale | vs. Elizabeth Danailova/Chelsea Vanhoutte | 6-710, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
13.05.19 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst/Chiara Grimm | 2-6, 6-3, 10-12 | | wedstrijd detail |
13.05.19 1e ronde | vs. Zeynep Sena Sarioglan/Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | | wedstrijd detail |