WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Jesika Maleckova | Adithya Karunaratne | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Jesika Maleckova | Adithya Karunaratne | |
1e Service % | 27/52 (52%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/27 (52%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/58 (52%) | 24/52 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/110 (53%) | 52/110 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Jesika Maleckova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jesika Maleckova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesika Maleckova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
3-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 4-1 | |
5-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jesika Maleckova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A[BP] | ||
5-3 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jesika Maleckova | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesika Maleckova vs. Adithya Karunaratne - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Jesika Maleckova | Adithya Karunaratne | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Jesika Maleckova form & Adithya Karunaratne form
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Adithya Karunaratne - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |