WEDSTRIJD
04.09.19 | 1e ronde | Jesika Maleckova | Ania Hertel | 6-0, 4-2, - scratch | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Jesika Maleckova | Ania Hertel | |
1e Service % | 19/36 (53%) | 30/44 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/19 (63%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 13/36 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/80 (65%) | 28/80 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jesika Maleckova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Ania Hertel | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Ania Hertel | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Jesika Maleckova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ania Hertel | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ania Hertel | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ania Hertel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jesika Maleckova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Ania Hertel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesika Maleckova vs. Ania Hertel - onderlinge wedstrijden
04.09.19 | 1e ronde | Jesika Maleckova | Ania Hertel | 6-0, 4-2, Ania Hertel - scratch | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Jesika Maleckova form & Ania Hertel form
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Ania Hertel - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |