WEDSTRIJD
27.03.17 | 1e ronde | Jessica Moore | Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-4, 6-3 | Mornington | Clay |
STATISTIEKEN
Jessica Moore | Tessah Andrianjafitrimo | |
1e Service % | 67/104 (64%) | 57/82 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/67 (64%) | 38/57 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/37 (57%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/82 (39%) | 40/104 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jessica Moore vs. Tessah Andrianjafitrimo - onderlinge wedstrijden
27.03.17 | 1e ronde | Jessica Moore | Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Mornington | Clay |
06.02.17 | 2e ronde van de kwal. | Tessah Andrianjafitrimo | Jessica Moore | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
30.01.17 | Kwalif. | Tessah Andrianjafitrimo | Jessica Moore | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Burnie | Hard |
25.02.16 | Kwartfinale | Jessica Moore | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Port Pirie | Hard |
Jessica Moore form & Tessah Andrianjafitrimo form
Jessica Moore - laatste wedstrijden
Surbiton - Grass | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-4, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cagnes Sur - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Alexandra Dulgheru | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Myrtille Georges | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 7-65, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.18 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.02.18 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Allie Kiick | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
01.01.18 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tallulah Farrow | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
23.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - Clay | ||||
07.06.17 1e ronde | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Pedranzini | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
13.05.17 Halve finale | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.17 Kwartfinale | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.17 2e ronde | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.17 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |