Australia
16.08.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Izrael
01.01.90, 34 Jaar
Australia
10.10.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Australia
10.05.98, 25 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jessica Moore/Ellen Perez vs. Julia Glushko/Priscilla Hon - onderlinge wedstrijden
Jessica Moore form & Julia Glushko form
Jessica Moore/Ellen Perez - laatste wedstrijden
's-Hertogenbosch - Grass |
14.06.18 Kwartfinale | vs. Xenia Knoll/Anna Smith | 6-4, 2-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
13.06.18 1e ronde | vs. Anett Kontaveit/Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 6-76, 10-7 | | wedstrijd detail |
Surbiton - Grass |
04.06.18 Kwartfinale | vs. Tara Moore/Conny Perrin | 7-60, 7-5 | | wedstrijd detail |
04.06.18 Halve finale | vs. Monique Adamczak/Laura Robson | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
04.06.18 Finale | vs. Arina Rodionova/Yanina Wickmayer | 4-6, 7-5, 10-3 | | wedstrijd detail |
04.06.18 1e ronde | vs. Lizette Cabrera/Abigail Tere-Apisah | 3-6, 6-2, 10-8 | | wedstrijd detail |
Cagnes Sur - Clay |
07.05.18 1e ronde | vs. Darija Jurak Schreiber/Maryna Zanevska | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Canberra - Clay |
19.03.18 1e ronde | vs. Pia Konig/Ramu Ueda | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
19.03.18 Kwartfinale | vs. Nagi Hanatani/Masa Jovanovic | 6-1, 6-72, 10-6 | | wedstrijd detail |
19.03.18 Halve finale | vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Perth - Hard |
12.02.18 Kwartfinale | vs. Genevieve Lorbergs/Varunya Wongteanchai | 6-2, 7-65 | | wedstrijd detail |
12.02.18 Halve finale | vs. Alexandra Bozovic/Maddison Inglis | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
12.02.18 Finale | vs. Olivia Tjandramulia/Belinda Woolcock | 6-76, 6-1, 7-9, Olivia Tjandramulia/Belinda Woolcock - scratch | | wedstrijd detail |
12.02.18 1e ronde | vs. Kimberly Birrell/Katy Dunne | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
Launceston - Hard |
05.02.18 Kwartfinale | vs. Jennifer Elie/Belinda Woolcock | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
05.02.18 Halve finale | vs. Jia Qi Ren/Xiyu Wang | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
05.02.18 Finale | vs. Laura Robson/Valeria Savinykh | 7-65, 6-4 | | wedstrijd detail |
05.02.18 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu/Ayano Shimizu | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
Burnie - Hard |
29.01.18 1e ronde | vs. Alana Parnaby/Alicia Smith | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
29.01.18 Halve finale | vs. Momoko Kobori/Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-4, 5-10 | | wedstrijd detail |
29.01.18 Kwartfinale | vs. Miyabi Inoue/Erika Sema | 7-5, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
Melbourne - Hard |
19.01.18 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu | 6-3, 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
17.01.18 1e ronde | vs. Nao Hibino/Darija Jurak Schreiber | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
Bendigo - Hard |
06.11.17 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic/Maddison Inglis | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
06.11.17 Kwartfinale | vs. Renee McBryde/Kaylah Mcphee | 6-2, 7-66 | | wedstrijd detail |
06.11.17 Halve finale | vs. Alison Bai/Zoe Hives | 5-7, 6-4, 4-10 | | wedstrijd detail |
Canberra - Hard |
30.10.17 1e ronde | vs. Alana Parnaby/Sara Tomic | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
30.10.17 Finale | vs. Asia Muhammad/Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
30.10.17 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava/Alicia Smith | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
30.10.17 Halve finale | vs. Julia Glushko/Priscilla Hon | 6-3, 3-6, 10-6 | | wedstrijd detail |
Julia Glushko/Priscilla Hon - laatste wedstrijden
W80 Cagnes - Clay |
06.05.19 1e ronde | vs. Ylena In-Albon/Conny Perrin | 3-6, 7-63, 10-12 | | wedstrijd detail |
Mumbai - Hard |
24.11.17 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
23.11.17 Kwartfinale | vs. Junri Namigata/Peangtarn Plipuech | 7-65, 6-3 | | wedstrijd detail |
21.11.17 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata/Prarthana Thombare | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
Bendigo - Hard |
06.11.17 Kwartfinale | vs. Alison Bai/Zoe Hives | 6-75, - Julia Glushko/Priscilla Hon - scratch | | wedstrijd detail |
06.11.17 1e ronde | vs. Kimberly Birrell/Jennifer Elie | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
Canberra - Hard |
30.10.17 1e ronde | vs. Alison Bai/Zoe Hives | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
30.10.17 Kwartfinale | vs. Yuki Kristina Chiang/Mai Minokoshi | 7-5, 7-5 | | wedstrijd detail |
30.10.17 Halve finale | vs. Jessica Moore/Ellen Perez | 3-6, 6-3, 6-10 | | wedstrijd detail |
Suzhou - Hard |
16.10.17 1e ronde | vs. Si Qi Liu/Wanning Zhu | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
16.10.17 Kwartfinale | vs. Eri Hozumi/Miyu Kato | 6-74, 3-6 | | wedstrijd detail |
Hong Kong - Hard |
11.10.17 1e ronde | vs. Eugenie Bouchard/Shelby Rogers | 6-75, 4-6 | | wedstrijd detail |
Barcelona - Clay |
12.06.17 1e ronde | vs. Alicia Alegre/Nuria Garrido Femenias | 6-0, 6-0 | | wedstrijd detail |
12.06.17 Kwartfinale | vs. Alena Fomina/Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
12.06.17 Halve finale | vs. Laura Pigossi/Jil Teichmann | 6-0, 3-6, 10-5 | | wedstrijd detail |
12.06.17 Finale | vs. Montserrat Gonzalez/Silvia Soler-Espinosa | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
Brescia - Clay |
05.06.17 Kwartfinale | vs. Alice Matteucci/Camilla Rosatello | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
05.06.17 Halve finale | vs. Catalina Pella/Daniela Seguel | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
05.06.17 Finale | vs. Montserrat Gonzalez/Ilona Kremen | 2-6, 7-64, 10-8 | | wedstrijd detail |
05.06.17 1e ronde | vs. Georgia Brescia/Ulrikke Eikeri | 6-4, 4-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
Grado - Clay |
29.05.17 Halve finale | vs. Vivian Heisen/Storm Hunter | 6-3, 3-6, 12-10 | | wedstrijd detail |
29.05.17 Finale | vs. Tereza Mrdeza/Conny Perrin | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
29.05.17 Kwartfinale | vs. Mayo Hibi/Daniela Seguel | 4-6, 7-5, 10-2 | | wedstrijd detail |