WEDSTRIJD
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Ji-Hee Choi | Abigail Tere-Apisah | 6-3, 6-3 | W25 Yokohama | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ji-Hee Choi vs. Abigail Tere-Apisah - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Ji-Hee Choi | Abigail Tere-Apisah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Yokohama | Hard |
Ji-Hee Choi form & Abigail Tere-Apisah form
Ji-Hee Choi - laatste wedstrijden
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Calgary - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Abigail Tere-Apisah - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.02.20 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
19.05.19 Finale | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Halve finale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |