WEDSTRIJD
29.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jia-Jing Lu | Elitsa Kostova | 6-1, 6-3 | Lyon | I. hard |
STATISTIEKEN
Jia-Jing Lu | Elitsa Kostova | |
1e Service % | 29/49 (59%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 9/25 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 10/17 (59%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/42 (55%) | 17/49 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jia-Jing Lu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jia-Jing Lu vs. Elitsa Kostova - onderlinge wedstrijden
29.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jia-Jing Lu | Elitsa Kostova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Lyon | I. hard |
Jia-Jing Lu form & Elitsa Kostova form
Jia-Jing Lu - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail |
Elitsa Kostova - laatste wedstrijden
Belgrade - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
01.04.21 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.03.21 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.08.20 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |