INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jia-Jing Lu vs. Victoria Muntean - onderlinge wedstrijden
21.06.18 | Kwartfinale | Jia-Jing Lu | Victoria Muntean | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Jia-Jing Lu form & Victoria Muntean form
Jia-Jing Lu - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail |
Victoria Muntean - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |