WEDSTRIJD
09.07.19 | Kwalif. | Jia Qi Kang | Ying Zhang | 2-6, 6-3, 10-6 | W25 Ulanqab | Hard |
STATISTIEKEN
Jia Qi Kang | Ying Zhang | |
1e Service % | 39/71 (55%) | 29/54 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 21/29 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/32 (34%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/54 (43%) | 33/71 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/125 (49%) | 64/125 (51%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jia Qi Kang | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jia Qi Kang | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jia Qi Kang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Jia Qi Kang | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
2-5 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Jia Qi Kang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jia Qi Kang | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Jia Qi Kang | 3-1 | |
0-0 | ||
Jia Qi Kang | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Ying Zhang | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jia Qi Kang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jia Qi Kang vs. Ying Zhang - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | Kwalif. | Jia Qi Kang | Ying Zhang | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Ulanqab | Hard |
31.08.16 | 1e ronde | Jia Qi Kang | Ying Zhang | 6-3, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | Guiyang | I. hard |
Jia Qi Kang form & Ying Zhang form
Jia Qi Kang - laatste wedstrijden
W60 Kyoto - I. hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Indy De Vroome | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Tara Moore | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ayaka Okuno | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-76, 0-4, - Jia Qi Kang - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Pareen Shivekar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-2, 4-0, Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Emma Raducanu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mingyang Liu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Yang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, Ho Ching Wu - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ying Zhang - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |