WEDSTRIJD
30.04.19 | 1e ronde | Jil Teichmann | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Jil Teichmann | Ekaterina Alexandrova | |
1e Service % | 32/51 (63%) | 41/81 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/32 (59%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/81 (49%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jil Teichmann | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jil Teichmann | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jil Teichmann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jil Teichmann | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jil Teichmann vs. Ekaterina Alexandrova - onderlinge wedstrijden
20.01.20 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Jil Teichmann | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
30.04.19 | 1e ronde | Jil Teichmann | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
24.08.15 | Finale | Jil Teichmann | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Braunschweig | Clay |
17.08.15 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Jil Teichmann | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | Leipzig | Clay |
Jil Teichmann form & Ekaterina Alexandrova form
Jil Teichmann - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Ekaterina Alexandrova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
28.03.24 Halve finale | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 4e ronde | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 3e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |