WEDSTRIJD
18.08.19 | Kwalif. | Jil Teichmann | Laura Siegemund | 0-6, 7-67, 7-65 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Jil Teichmann | Laura Siegemund | |
1e Service % | 73/98 (74%) | 85/110 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/73 (60%) | 55/85 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/25 (32%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 6/8 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/110 (38%) | 46/98 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/208 (45%) | 114/208 (55%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jil Teichmann | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jil Teichmann | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jil Teichmann | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jil Teichmann | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
3 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jil Teichmann | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jil Teichmann | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jil Teichmann | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jil Teichmann vs. Laura Siegemund - onderlinge wedstrijden
27.09.22 | 1e ronde | Jil Teichmann | Laura Siegemund | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | Tallinn | I. hard |
18.08.19 | Kwalif. | Jil Teichmann | Laura Siegemund | 0-6, 7-67, 7-65 | wedstrijd detail | New York | Hard |
17.02.14 | 1e ronde | Jil Teichmann | Laura Siegemund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Kreuzlingen | Carpet |
Jil Teichmann form & Laura Siegemund form
Jil Teichmann - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - scratch | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |