WEDSTRIJD
05.07.18 | 2e ronde | Jil Teichmann | Liudmila Samsonova | 6-2, 6-2 | Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Jil Teichmann | Liudmila Samsonova | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 37/59 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/30 (67%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 19/45 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Liudmila Samsonova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Liudmila Samsonova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Liudmila Samsonova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Jil Teichmann | 5-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Jil Teichmann | 2-1 | |
Jil Teichmann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Liudmila Samsonova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jil Teichmann | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Jil Teichmann | 5-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jil Teichmann vs. Liudmila Samsonova - onderlinge wedstrijden
27.07.19 | Halve finale | Jil Teichmann | Liudmila Samsonova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
05.07.18 | 2e ronde | Jil Teichmann | Liudmila Samsonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Rome | Clay |
Jil Teichmann form & Liudmila Samsonova form
Jil Teichmann - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Liudmila Samsonova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
13.08.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |