WEDSTRIJD
21.03.19 | 2e ronde | Jing-Jing Lu | Ayano Shimizu | 5-7, 7-62, 6-3 | W25 Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
Jing-Jing Lu | Ayano Shimizu | |
1e Service % | 79/115 (69%) | 88/117 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/79 (59%) | 50/88 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 7/29 (24%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 60/117 (51%) | 53/115 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 122/232 (53%) | 110/232 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jing-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jing-Jing Lu | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jing-Jing Lu | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Jing-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jing-Jing Lu | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jing-Jing Lu | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jing-Jing Lu | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
0-0 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jing-Jing Lu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jing-Jing Lu | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jing-Jing Lu vs. Ayano Shimizu - onderlinge wedstrijden
21.03.19 | 2e ronde | Jing-Jing Lu | Ayano Shimizu | 5-7, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Kofu | Hard |
Jing-Jing Lu form & Ayano Shimizu form
Jing-Jing Lu - laatste wedstrijden
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |
Ayano Shimizu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 7-65, - Ayano Shimizu - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 1-6, 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ena Koike | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |