WEDSTRIJD
21.05.18 | 2e ronde van de kwal. | Joana Baptista | Sara Lanca | 0-6, 6-0, 6-3 | Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Portugal
27.01.01, 23 Jaar
27.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Joana Baptista vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
10.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Joana Baptista | Sara Lanca | 6-2, 3-0, Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | W25 Guimaraes | Hard |
16.07.20 | 1e ronde | Sara Lanca | Joana Baptista | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
21.05.18 | 2e ronde van de kwal. | Joana Baptista | Sara Lanca | 0-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Oeiras | Clay |
Joana Baptista form & Sara Lanca form
Joana Baptista - laatste wedstrijden
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hibah Shaikh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lexi Keberle | 6-2, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-2, 3-0, Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Emily Webley-Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Morais | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Sara Lanca | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Rebeca C Silva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Carolina Azadinho | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Sana Garakani | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Maria Ines Fonte | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Mariami Akhalaia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Mariana Campino | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Pelayo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |