WEDSTRIJD
24.09.19 | 1e ronde | Joanna Garland | Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 6-4 | W25 Roehampton | Hard |
STATISTIEKEN
Joanna Garland | Emilie Lindh Gallagher | |
1e Service % | 32/56 (57%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 18/27 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/49 (45%) | 17/56 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Garland | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-15 | ||
Joanna Garland | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanna Garland | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0 | ||
Joanna Garland | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanna Garland vs. Emilie Lindh Gallagher - onderlinge wedstrijden
24.09.19 | 1e ronde | Joanna Garland | Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Roehampton | Hard |
Joanna Garland form & Emilie Lindh Gallagher form
Joanna Garland - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Emilie Lindh Gallagher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |