WEDSTRIJD
27.03.18 | 1e ronde | Joanna Garland | Jiaxi Lu | 6-2, 6-3 | Nanjing | Hard |
STATISTIEKEN
Joanna Garland | Jiaxi Lu | |
1e Service % | 25/57 (44%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/50 (58%) | 22/57 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Garland | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Jiaxi Lu | |
5-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joanna Garland | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Garland | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanna Garland | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanna Garland vs. Jiaxi Lu - onderlinge wedstrijden
27.03.18 | 1e ronde | Joanna Garland | Jiaxi Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Nanjing | Hard |
Joanna Garland form & Jiaxi Lu form
Joanna Garland - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Jiaxi Lu - laatste wedstrijden
W15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
17.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |