WEDSTRIJD
28.11.19 | 2e ronde | Joanna Garland | Shiho Akita | 6-2, 6-1 | W15 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Joanna Garland | Shiho Akita | |
1e Service % | 24/41 (59%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/42 (55%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/83 (63%) | 31/83 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Joanna Garland | 2-0 | |
0-0 | ||
Joanna Garland | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-40 | ||
Joanna Garland | 3-2 | |
0-0, 0-0 | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0 | ||
Joanna Garland | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanna Garland | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Shiho Akita | |
0-0 | ||
Joanna Garland | 5-1 | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanna Garland vs. Shiho Akita - onderlinge wedstrijden
28.11.19 | 2e ronde | Joanna Garland | Shiho Akita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Nonthaburi | Hard |
Joanna Garland form & Shiho Akita form
Joanna Garland - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Shiho Akita - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail |