WEDSTRIJD
10.06.19 | Kwalif. | Joanna Zawadzka | Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | W15 Kaltenkirchen | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanna Zawadzka vs. Maria Patrascu - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | Kwalif. | Joanna Zawadzka | Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Kaltenkirchen | Clay |
Joanna Zawadzka form & Maria Patrascu form
Joanna Zawadzka - laatste wedstrijden
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.22 Halve finale | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Maria Patrascu - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 7-65, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Mouttaki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Sarah Mueller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Zongyu Li | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 7-64, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Malannia Vashkevich | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-3, - Maria Patrascu - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Xin Chang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 Kwalif. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Stakusic | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Huhnholz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
13.12.18 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.18 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |