WEDSTRIJD
22.06.20 | 1e ronde | Joanna Zawadzka | Paula Kania | 6-3, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Joanna Zawadzka | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Paula Kania | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Paula Kania | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Paula Kania | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Joanna Zawadzka | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Paula Kania | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Joanna Zawadzka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paula Kania | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Joanna Zawadzka | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Paula Kania | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
1-2 | Paula Kania | |
0-0 | ||
Joanna Zawadzka | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Joanna Zawadzka | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-2 | Paula Kania | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanna Zawadzka | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-3 | Paula Kania | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanna Zawadzka vs. Paula Kania - onderlinge wedstrijden
22.06.20 | 1e ronde | Joanna Zawadzka | Paula Kania | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Joanna Zawadzka form & Paula Kania form
Joanna Zawadzka - laatste wedstrijden
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.22 Halve finale | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Paula Kania - laatste wedstrijden
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
30.10.20 2e ronde | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.20 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - scratch | wedstrijd detail |