WEDSTRIJD
12.04.19 | Kwartfinale | Joanne Zuger | Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Joanne Zuger | Manca Pislak | |
1e Service % | 71/104 (68%) | 61/88 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/71 (51%) | 23/61 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 10/17 (59%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/88 (59%) | 55/104 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/192 (53%) | 91/192 (47%) |
Dubbele fouten | 9 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanne Zuger | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanne Zuger vs. Manca Pislak - onderlinge wedstrijden
12.04.19 | Kwartfinale | Joanne Zuger | Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Joanne Zuger form & Manca Pislak form
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |
Manca Pislak - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |