WEDSTRIJD
24.05.19 | Kwartfinale | Joanne Zuger | Stefania Rogozinska Dzik | 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Joanne Zuger | Stefania Rogozinska Dzik | |
1e Service % | 46/74 (62%) | 35/58 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/46 (48%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/28 (57%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 36/74 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanne Zuger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanne Zuger vs. Stefania Rogozinska Dzik - onderlinge wedstrijden
24.05.19 | Kwartfinale | Joanne Zuger | Stefania Rogozinska Dzik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Joanne Zuger form & Stefania Rogozinska Dzik form
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |
Stefania Rogozinska Dzik - laatste wedstrijden
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - scratch | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
04.08.22 3e ronde | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - scratch | wedstrijd detail |