WEDSTRIJD
08.08.18 | 2e ronde | Jodie Anna Burrage | Marina Bassols Ribera | 6-3, 2-6, 6-3 | Chiswick | Hard |
STATISTIEKEN
Jodie Anna Burrage | Marina Bassols Ribera | |
1e Service % | 59/100 (59%) | 38/72 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/59 (68%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/41 (34%) | 17/34 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/72 (49%) | 46/100 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jodie Anna Burrage | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jodie Anna Burrage | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jodie Anna Burrage | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 1-4 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Jodie Anna Burrage | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-2 | Marina Bassols Ribera | |
1-2 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Marina Bassols Ribera | |
Jodie Anna Burrage | 3-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Jodie Anna Burrage | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Jodie Anna Burrage | 4-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Jodie Anna Burrage | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jodie Anna Burrage vs. Marina Bassols Ribera - onderlinge wedstrijden
05.08.23 | 1e ronde van de kwal. | Marina Bassols Ribera | Jodie Anna Burrage | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Montreal | Hard |
08.08.18 | 2e ronde | Jodie Anna Burrage | Marina Bassols Ribera | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Chiswick | Hard |
17.04.18 | Kwalif. | Marina Bassols Ribera | Jodie Anna Burrage | 6-2, Marina Bassols Ribera - scratch | wedstrijd detail | Obidos | Carpet |
Jodie Anna Burrage form & Marina Bassols Ribera form
Jodie Anna Burrage - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 7-63, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Marina Bassols Ribera - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail |