INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Masa Jovanovic vs. Jodie Anna Burrage - onderlinge wedstrijden
29.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Jodie Anna Burrage | Masa Jovanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
Masa Jovanovic form & Jodie Anna Burrage form
Masa Jovanovic - laatste wedstrijden
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
10.03.18 Halve finale | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.18 Kwartfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - scratch | wedstrijd detail |
Jodie Anna Burrage - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 7-63, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |