INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabienne Gettwart vs. Johana Markova - onderlinge wedstrijden
18.10.18 | 2e ronde | Johana Markova | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Fabienne Gettwart form & Johana Markova form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Johana Markova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |