WEDSTRIJD
04.04.19 | 2e ronde | Johana Markova | Iuliia Nikitina | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Johana Markova | Iuliia Nikitina | |
1e Service % | 25/39 (64%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/25 (72%) | 9/28 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/46 (67%) | 14/39 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Iuliia Nikitina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.02.02, 22 Jaar
12.02.02, 22 Jaar
Johana Markova vs. Iuliia Nikitina - onderlinge wedstrijden
04.04.19 | 2e ronde | Johana Markova | Iuliia Nikitina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Johana Markova form & Iuliia Nikitina form
Johana Markova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Iuliia Nikitina - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
30.12.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
22.12.21 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail |