WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Johana Markova | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Johana Markova | Jantje Tilbuerger | |
1e Service % | 35/52 (67%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 5/13 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0 | ||
Johana Markova | 1-1 | |
2-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Johana Markova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
3-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0 | ||
Johana Markova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Jantje Tilbuerger | |
Johana Markova | 3-1 | |
4-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johana Markova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johana Markova vs. Jantje Tilbuerger - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Johana Markova | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Johana Markova form & Jantje Tilbuerger form
Johana Markova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |