WEDSTRIJD
03.04.19 | 1e ronde | Johana Markova | Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Johana Markova | Lexie Stevens | |
1e Service % | 22/33 (67%) | 47/57 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/22 (82%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/11 (91%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/57 (54%) | 5/33 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johana Markova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Johana Markova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johana Markova vs. Lexie Stevens - onderlinge wedstrijden
03.04.19 | 1e ronde | Johana Markova | Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Johana Markova form & Lexie Stevens form
Johana Markova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Lexie Stevens - laatste wedstrijden
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
29.06.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - scratch | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |