WEDSTRIJD
09.05.19 | 2e ronde | Johana Markova | Ludmila Kareisova | 6-4, 6-2 | W15 Tucepi | Clay |
STATISTIEKEN
Johana Markova | Ludmila Kareisova | |
1e Service % | 42/58 (72%) | 42/58 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/16 (25%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 25/58 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johana Markova | 0-2 | |
0-0 | ||
Johana Markova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johana Markova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Johana Markova vs. Ludmila Kareisova - onderlinge wedstrijden
09.05.19 | 2e ronde | Johana Markova | Ludmila Kareisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tucepi | Clay |
Johana Markova form & Ludmila Kareisova form
Johana Markova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ludmila Kareisova - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |