INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Josepha Adam vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
02.09.13 | 2e ronde | Josepha Adam | Kimberley Zimmermann | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Huy | Clay |
19.08.13 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Josepha Adam | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
Josepha Adam form & Kimberley Zimmermann form
Josepha Adam - laatste wedstrijden
Les Contamines - Hard | ||||
21.07.14 1e ronde | vs. Sara Castellano | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.07.14 2e ronde | vs. Chiara Quattrone | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.14 Kwartfinale | vs. Katie Boulter | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde | vs. Steffi Distelmans | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
30.06.14 Kwalif. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.14 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
23.06.14 Kwalif. | vs. Karolina Wlodarczak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde | vs. Jenny Jullien | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.14 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Padova - Clay | ||||
09.06.14 Kwalif. | vs. Claudia Giovine | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Parmigiani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gloucester - I. hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Bernarda Pera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ivania Martinich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dijon - I. hard | ||||
31.03.14 2e ronde | vs. Nina Zander | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.03.14 1e ronde | vs. Lou Adler | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
17.03.14 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.14 1e ronde | vs. Ivania Martinich | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde | vs. Justine Ozga | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.03.14 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bron - I. hard | ||||
24.02.14 1e ronde | vs. Lena Pacholski | 6-4, 7-611 | wedstrijd detail | |
24.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Bognard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.14 2e ronde | vs. Kinnie Laisne | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
24.02.14 Kwalif. | vs. Lou Adler | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Macon - I. hard | ||||
17.02.14 Kwartfinale | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.14 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.14 2e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 6-1, 2-0, Amandine Cazeaux - scratch | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
03.02.14 2e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Zerbone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.14 Kwalif. | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
20.01.14 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |