WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Josephine Boualem | Laura Radakovic | 6-3, 6-1 | W15 Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Josephine Boualem vs. Laura Radakovic - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Josephine Boualem | Laura Radakovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Bucharest | Clay |
Josephine Boualem form & Laura Radakovic form
Josephine Boualem - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
18.08.20 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail |
Laura Radakovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - scratch | wedstrijd detail |