WEDSTRIJD
12.07.19 | 2e ronde | Jule Niemeier | Julyette Steur | 6-3, - scratch | W60 Versmold | Clay |
STATISTIEKEN
Jule Niemeier | Julyette Steur | |
1e Service % | 13/26 (50%) | 14/22 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/13 (85%) | 8/14 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/22 (41%) | 6/26 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 29/48 (60%) | 19/48 (40%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jule Niemeier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Jule Niemeier | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jule Niemeier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Julyette Steur | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Jule Niemeier | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jule Niemeier vs. Julyette Steur - onderlinge wedstrijden
12.07.19 | 2e ronde | Jule Niemeier | Julyette Steur | 6-3, Julyette Steur - scratch | wedstrijd detail | W60 Versmold | Clay |
Jule Niemeier form & Julyette Steur form
Jule Niemeier - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Julyette Steur - laatste wedstrijden
W60+H La - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.06.20 1e ronde | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.20 1e ronde | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |