WEDSTRIJD
17.06.20 | 1e ronde | Jule Niemeier | Mara Guth | 6-1, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Jule Niemeier | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
2-0 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jule Niemeier | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-1 | Mara Guth | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Mara Guth | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Jule Niemeier | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Mara Guth | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jule Niemeier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
3-2 | Mara Guth | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Jule Niemeier | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Mara Guth | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jule Niemeier vs. Mara Guth - onderlinge wedstrijden
17.06.20 | 1e ronde | Jule Niemeier | Mara Guth | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Jule Niemeier form & Mara Guth form
Jule Niemeier - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Mara Guth - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |