WEDSTRIJD
12.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Julia Glushko | Alexandra Mikhailuk | 7-66, 7-5 | Vancouver | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Glushko | Alexandra Mikhailuk | |
1e Service % | 44/90 (49%) | 64/92 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/46 (43%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/92 (50%) | 43/90 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/182 (51%) | 89/182 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Glushko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Mikhailuk | |
2-0 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Julia Glushko | 3-1 | |
Julia Glushko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Glushko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Glushko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Glushko | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Julia Glushko | 6-6 | |
0-0, 40-30, 5-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Julia Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Glushko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-2 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-2 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Glushko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-3 | Alexandra Mikhailuk | |
5-4 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Glushko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alexandra Mikhailuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Glushko vs. Alexandra Mikhailuk - onderlinge wedstrijden
12.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Julia Glushko | Alexandra Mikhailuk | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | Vancouver | Hard |
Julia Glushko form & Alexandra Mikhailuk form
Julia Glushko - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.06.19 Finale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.19 Kwalif. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shenzhen - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
27.10.18 Halve finale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Alexandra Mikhailuk - laatste wedstrijden
W80 Granby - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Anna Morgina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hind Abdelouahid | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Angela Kulikov | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Lorelyz Marruffo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 3-2, Rushri Wijesundera - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Anais Kikuchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lawrence - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Harrison | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hayley Carter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Forbes | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vancouver - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Glushko | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
31.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Betija Dusele | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofija Zecevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
02.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Daytona Beach - Clay | ||||
08.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ronit Yurovsky | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |