WEDSTRIJD
06.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Julia Glushko | Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-1 | Hong Kong | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Glushko | Hong Yi Cody Wong | |
1e Service % | 31/43 (72%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 12/27 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/52 (56%) | 13/43 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Glushko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Glushko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Glushko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Glushko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Glushko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Glushko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Hong Yi Cody Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Glushko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Glushko vs. Hong Yi Cody Wong - onderlinge wedstrijden
06.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Julia Glushko | Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Julia Glushko form & Hong Yi Cody Wong form
Julia Glushko - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.06.19 Finale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.19 Kwalif. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shenzhen - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
27.10.18 Halve finale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Hong Yi Cody Wong - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Elsa Wan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-5, - Hong Yi Cody Wong - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Xinxin Yao | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-3, - Hong Yi Cody Wong - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu-Yun Li | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |