WEDSTRIJD
01.10.18 | 2e ronde | Julia Goerges | Lesya Tsurenko | 6-4, 4-6, 2-2, - scratch | Beijing | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Goerges | Lesya Tsurenko | |
1e Service % | 47/81 (58%) | 66/108 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/47 (60%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/34 (47%) | 18/42 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/108 (46%) | 37/81 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/189 (50%) | 95/189 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julia Goerges | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Goerges | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Goerges | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Goerges | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Goerges | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Goerges | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Goerges | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Goerges | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Lesya Tsurenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Goerges vs. Lesya Tsurenko - onderlinge wedstrijden
01.10.18 | 2e ronde | Julia Goerges | Lesya Tsurenko | 6-4, 4-6, 2-2, Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | Beijing | Hard |
19.10.17 | Kwartfinale | Julia Goerges | Lesya Tsurenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
04.07.17 | 1e ronde | Lesya Tsurenko | Julia Goerges | 6-75, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass |
23.04.17 | Julia Goerges | Lesya Tsurenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Fed Cup | Clay | |
01.03.17 | 2e ronde | Lesya Tsurenko | Julia Goerges | 6-1, 2-0, Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | Acapulco | Hard |
19.05.16 | Kwartfinale | Julia Goerges | Lesya Tsurenko | Lesya Tsurenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | Nurnberg | Clay |
10.05.16 | 1e ronde | Lesya Tsurenko | Julia Goerges | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Rome | Clay |
Julia Goerges form & Lesya Tsurenko form
Julia Goerges - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 3-6, 3-4, - Julia Goerges - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sorana Cirstea | 7-5, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
24.01.20 3e ronde | vs. Alison Riske | 6-1, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 2e ronde | vs. Petra Martic | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
15.01.20 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.20 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Monica Puig | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
09.10.19 2e ronde | vs. Andrea Petkovic | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Margarita Betova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.19 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-64, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.19 4e ronde | vs. Donna Vekic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.19 3e ronde | vs. Kiki Bertens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 1-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
07.08.19 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Lesya Tsurenko - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Naomi Osaka | - Lesya Tsurenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, - Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Donna Vekic | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-0, 3-0, Lin Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |