WEDSTRIJD
03.04.19 | 1e ronde | Julia Grabher | Alexandra Damaschin | 6-4, 6-2 | W25 Jackson | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Grabher | Alexandra Damaschin | |
1e Service % | 54/71 (76%) | 40/56 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/54 (59%) | 16/40 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 9/16 (56%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/56 (55%) | 32/71 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Grabher | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Grabher | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Grabher | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julia Grabher | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Grabher vs. Alexandra Damaschin - onderlinge wedstrijden
03.04.19 | 1e ronde | Julia Grabher | Alexandra Damaschin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Jackson | Clay |
Julia Grabher form & Alexandra Damaschin form
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Damaschin - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - scratch | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.19 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.19 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.19 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 2e ronde | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.19 1e ronde | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |