Julia Grabher vs. Arabella Koller 12.06.2020

Julia Grabher vs. Arabella Koller 12.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

12.06.201e rondeJulia Grabher Arabella Koller 6-0, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Julia Grabher Julia Grabher podáva0-0
0-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Julia Grabher Julia Grabher podáva2-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
3-0Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0, 15-15, 40-15[BP]
Julia Grabher Julia Grabher podáva4-0
0-0, 30-0
5-0Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0
6-0
2
Julia Grabher Julia Grabher podáva0-0
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
0-1Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0, 0-15, 15-30, 40-40
Julia Grabher Julia Grabher podáva0-2
0-0, 15-15, 30-15
1-2Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0, 30-0
Julia Grabher Julia Grabher podáva2-2
0-0
3-2Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP]
Julia Grabher Julia Grabher podáva4-2
0-0, 15-0, 30-15, 40-30
5-2Arabella Koller Arabella Koller podáva
0-0, 30-0
6-2

Julia Grabher
Austria
02.07.96, 24 Jaar




221
267
125356 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
31.08.00, 19 Jaar







Arabella Koller
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Julia Grabher vs. Arabella Koller - onderlinge wedstrijden

12.06.201e rondeJulia GrabherArabella Koller6-0, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay

Julia Grabher - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
04.07.20
1e ronde
vs. Sinja Kraus7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
03.07.20
1e ronde
vs. Mira Antonitsch6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Yvonne Neuwirth6-4, 3-6, 5-1 nederlaagwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Betina Stummer6-2, 1-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Mira Antonitsch4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Irina Dshandshgava6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Arabella Koller6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W60 Cairo - Hard
18.02.20
1e ronde
vs. Daria Snigur1-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
14.02.20
Kwartfinale
vs. Jaqueline Cristian1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
13.02.20
2e ronde
vs. Tena Lukas6-4, 7-62 overwinningwedstrijd detail
12.02.20
1e ronde
vs. Radka Zelnickova6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Estonia Fed Cup - I. hard
07.02.20
vs. Anett Kontaveit1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
06.02.20
vs. Despina Papamichail1-6, 6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
05.02.20
vs. Jasmine Paolini3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
14.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Francesca Di Lorenzo3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia W25 Canberra - Hard
06.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Irina Falconi1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
UAE W100+H Dubai - Hard
08.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Kateryna Bondarenko3-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Hungary W100 Szekesfehervar - Clay
21.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Greta Arn7-5, 3-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Seville - Clay
19.10.19
Halve finale
vs. Arantxa Rus6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
18.10.19
Kwartfinale
vs. Tereza Mrdeza1-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.10.19
2e ronde
vs. Andrea Gamiz7-64, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
1e ronde
vs. Angeles Moreno Barranquero6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Austria Linz - I. hard
07.10.19
1e ronde
vs. Viktoria Kuzmova4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Montenegro W25 Podgorica - Clay
20.09.19
Kwartfinale
vs. Marina Melnikova3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.09.19
2e ronde
vs. Silvia Njiric6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
17.09.19
1e ronde
vs. Nefisa Berberovic7-68, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Austria W25 St. - Clay
14.09.19
Halve finale
vs. Paula Ormaechea3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.09.19
Kwartfinale
vs. Nina Potocnik7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
12.09.19
2e ronde
vs. Alba Carrillo Marin6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.09.19
1e ronde
vs. Seone Mendez6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail

Arabella Koller - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
09.07.20
1e ronde
vs. Irina Dshandshgava6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.07.20
1e ronde
vs. Kerstin Peckl6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.07.20
1e ronde
vs. Anna Gross6-3, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.06.20
1e ronde
vs. Sinja Kraus4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Julia Grabher0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
11.12.19
1e ronde
vs. Matilda Mutavdzic1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
09.12.19
Kwalif.
vs. Anastasia Piangerelli6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Perla Nieuwboer6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
03.12.19
1e ronde
vs. Aurora Zantedeschi3-6, 6-3, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
02.12.19
Kwalif.
vs. Agathe Timsit6-4, 1-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
01.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vasanti Shinde6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
18.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Ellen Allgurin1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
14.11.19
2e ronde
vs. Martina Pradova0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Lian Tran6-2, 5-7, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
Kwalif.
vs. Demi Tran6-73, 6-3, 18-16 overwinningwedstrijd detail
11.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Nina Alibalic3-6, 7-65, 14-12 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
23.10.19
1e ronde
vs. Giulia Crescenzi6-3, 4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
21.10.19
Kwalif.
vs. Alice Viglianisi6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
17.10.19
2e ronde
vs. Nefisa Berberovic1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.19
1e ronde
vs. Alice Viglianisi6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
30.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Michaela Niedermeier2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
23.09.19
Kwalif.
vs. Julia Oczachowska2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
22.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Margarita Ten6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
09.07.19
1e ronde
vs. Marie Mettraux4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
04.07.19
2e ronde
vs. Zoziya Kardava6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.07.19
1e ronde
vs. Ioana Gaspar3-6, 6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Kwalif.
vs. Julia Riera2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
24.04.19
Kwalif.
vs. Ikumi Yamazaki2-5, - Arabella Koller - scratchnederlaagwedstrijd detail
24.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Caroline Fawzy6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
18.04.19
2e ronde
vs. Melanie Klaffner0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<