WEDSTRIJD
16.08.18 | 2e ronde | Julia Grabher | Jesika Maleckova | 6-4, 7-5 | Leipzig | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Grabher | Jesika Maleckova | |
1e Service % | 41/67 (61%) | 41/72 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 6/7 (86%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/72 (58%) | 35/67 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/139 (53%) | 65/139 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Grabher | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Julia Grabher | 0-2 | |
0-0, 40-30 | ||
1-2 | Jesika Maleckova | |
2-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Grabher | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Grabher | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Grabher | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Grabher | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Grabher | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Julia Grabher | 5-5 | |
0-0, 40-15 | ||
Julia Grabher | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Grabher vs. Jesika Maleckova - onderlinge wedstrijden
16.08.18 | 2e ronde | Julia Grabher | Jesika Maleckova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Leipzig | Clay |
Julia Grabher form & Jesika Maleckova form
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
09.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail |
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W75 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liriza Selishta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |