WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Julia Keranovic | Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 10-8 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
24.10.94, 29 Jaar
24.10.94, 29 Jaar
Julia Keranovic vs. Adesuwa Osabuohien - onderlinge wedstrijden
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Adesuwa Osabuohien | Julia Keranovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Julia Keranovic | Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Julia Keranovic form & Adesuwa Osabuohien form
Julia Keranovic - laatste wedstrijden
W15 Gurugram - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
28.11.22 Kwalif. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Mar - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Adesuwa Osabuohien - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |