WEDSTRIJD
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Julia Keranovic | Jizel Matos Sequeira Fernandes | - niet aangetreden | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
07.02.01, 23 Jaar
07.02.01, 23 Jaar
Julia Keranovic vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes - onderlinge wedstrijden
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Julia Keranovic | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Jizel Matos Sequeira Fernandes - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Julia Keranovic form & Jizel Matos Sequeira Fernandes form
Julia Keranovic - laatste wedstrijden
W15 Gurugram - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
28.11.22 Kwalif. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Mar - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Jizel Matos Sequeira Fernandes - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 5-7, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nina Alibalic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dilara Okur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Sakiroglu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Tarazona Peyro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Ferrer Perez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bohdana Bilokon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Lanisek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Melissa Boyden | 4-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |