WEDSTRIJD
14.08.19 | 1e ronde | Julia Kimmelmann | Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | W15 Oldenzaal | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Kimmelmann | Sinja Kraus | |
1e Service % | 41/55 (75%) | 23/44 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/41 (54%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/44 (70%) | 26/55 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Kimmelmann | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Julia Kimmelmann | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Kimmelmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
4-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Kimmelmann | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Kimmelmann vs. Sinja Kraus - onderlinge wedstrijden
14.08.19 | 1e ronde | Julia Kimmelmann | Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Oldenzaal | Clay |
Julia Kimmelmann form & Sinja Kraus form
Julia Kimmelmann - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 Finale | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.21 Halve finale | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | - | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |