WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Julia Lovqvist | Julita Saner | 6-2, - scratch | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Julia Lovqvist vs. Julita Saner - onderlinge wedstrijden
09.05.23 | Kwalif. | Julia Lovqvist | Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Bastad | Clay |
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Julia Lovqvist | Julita Saner | 6-2, Julita Saner - scratch | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Julia Lovqvist form & Julita Saner form
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Julita Saner - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |