WEDSTRIJD
23.01.20 | 1e ronde | Julia Lovqvist | Laura Schaeder | 6-2, 6-4 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Lovqvist | Laura Schaeder | |
1e Service % | 26/48 (54%) | 38/53 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/26 (62%) | 17/38 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 20/48 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Julia Lovqvist vs. Laura Schaeder - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 1e ronde | Julia Lovqvist | Laura Schaeder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Julia Lovqvist form & Laura Schaeder form
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |