WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Julia Payola | Olga Parres Azcoitia | 4-6, 6-3, 6-2 | W25 Obidos | Carpet |
STATISTIEKEN
Julia Payola | Olga Parres Azcoitia | |
1e Service % | 42/89 (47%) | 49/78 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 23/49 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/47 (40%) | 7/29 (24%) |
Benutte Breakpoints | 10/17 (59%) | 7/14 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/78 (62%) | 44/89 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/167 (56%) | 74/167 (44%) |
Dubbele fouten | 7 | 9 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Payola | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Payola | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julia Payola | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Payola | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Payola vs. Olga Parres Azcoitia - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Julia Payola | Olga Parres Azcoitia | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Obidos | Carpet |
19.07.18 | Kwartfinale | Olga Parres Azcoitia | Julia Payola | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Don Benito | Carpet |
27.02.17 | Kwalif. | Julia Payola | Olga Parres Azcoitia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Palmanova | Clay |
Julia Payola form & Olga Parres Azcoitia form
Julia Payola - laatste wedstrijden
W80+H Les - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |