WEDSTRIJD
04.08.14 | 1e ronde van de kwal. | Julia Przybylska | Adriana Gergelyova | 7-5, 6-1 | Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
15.02.96, 28 Jaar
15.02.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
06.01.95, 29 Jaar
06.01.95, 29 Jaar
Julia Przybylska vs. Adriana Gergelyova - onderlinge wedstrijden
04.08.14 | 1e ronde van de kwal. | Julia Przybylska | Adriana Gergelyova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Vienna | Clay |
Julia Przybylska form & Adriana Gergelyova form
Julia Przybylska - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Slovenska Lupca - Clay | ||||
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - scratch | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puszczykowo - Hard | ||||
08.06.16 2e ronde | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.16 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.16 Kwalif. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 Kwalif. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.16 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - Clay | ||||
25.08.14 Kwalif. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Duino Aurisina - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Adriana Gergelyova - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mayerova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vinkovci - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Stevanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Przybylska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Michalovce - Clay | ||||
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Kowalska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
30.06.14 1e ronde | vs. Fabiana Pitisci | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.06.14 2e ronde | vs. Anastasia Shaulskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
23.06.14 1e ronde | vs. Teodora Sabljarevic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nithya Raj Babu Raj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.14 Kwalif. | vs. Yuriko Sakai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.14 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
24.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Vrbenska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.02.14 1e ronde | vs. Zarah Razafimahatratra | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Marcella Cucca | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sibenik - Clay | ||||
15.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Nerma Caluk | 6-3, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piestany - Clay | ||||
06.08.12 2e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
30.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Lagoda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.12 2e ronde van de kwal. | vs. Elke Tiel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Campobasso - Clay | ||||
18.06.12 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanna Fioretti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya Kaya - Clay | ||||
05.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Brabant | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya Kaya - Clay | ||||
27.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Sultan Gonen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piestany - Clay | ||||
15.08.11 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Jankovska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |