WEDSTRIJD
23.05.16 | Kwalif. | Julia Przybylska | Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
15.02.96, 28 Jaar
15.02.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
26.01.98, 26 Jaar
26.01.98, 26 Jaar
Julia Przybylska vs. Barbora Palcatova - onderlinge wedstrijden
15.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Julia Przybylska | Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - scratch | wedstrijd detail | Slovenska Lupca | Clay |
23.05.16 | Kwalif. | Julia Przybylska | Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Warsaw | Clay |
Julia Przybylska form & Barbora Palcatova form
Julia Przybylska - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Slovenska Lupca - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puszczykowo - Hard | ||||
08.06.16 2e ronde | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.16 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.16 Kwalif. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 Kwalif. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.16 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - Clay | ||||
25.08.14 Kwalif. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Duino Aurisina - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Barbora Palcatova - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - scratch | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
23.07.18 Kwalif. | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
05.02.18 Kwalif. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
30.01.18 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.18 Kwalif. | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |