WEDSTRIJD
05.11.18 | Kwalif. | Julia Terziyska | Marina Yudanov | 7-5, 6-1 | Shrewsbury | I. hard |
STATISTIEKEN
Julia Terziyska | Marina Yudanov | |
1e Service % | 31/53 (58%) | 48/65 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 21/48 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/65 (55%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/118 (59%) | 48/118 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Terziyska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Terziyska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Terziyska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Terziyska | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Terziyska | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Julia Terziyska | 5-5 | |
Julia Terziyska | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Julia Terziyska | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Marina Yudanov | |
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Terziyska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Terziyska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Terziyska vs. Marina Yudanov - onderlinge wedstrijden
05.11.18 | Kwalif. | Julia Terziyska | Marina Yudanov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Shrewsbury | I. hard |
Julia Terziyska form & Marina Yudanov form
Julia Terziyska - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Marina Yudanov - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | wedstrijd detail |