INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Vdovenco vs. Julia Lohoff - onderlinge wedstrijden
23.03.19 | Halve finale | Julia Lohoff | Anastasia Vdovenco | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anastasia Vdovenco form & Julia Lohoff form
Anastasia Vdovenco - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
16.05.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Julia Lohoff - laatste wedstrijden
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
18.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | wedstrijd detail |