WEDSTRIJD
19.09.17 | 1e ronde | Julia Lohoff | Genevieve Lorbergs | 6-2, 6-3 | Penrith | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Lohoff | Genevieve Lorbergs | |
1e Service % | 40/46 (87%) | 49/70 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/40 (73%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/6 (83%) | 10/21 (48%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/70 (50%) | 12/46 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Lohoff vs. Genevieve Lorbergs - onderlinge wedstrijden
19.09.17 | 1e ronde | Julia Lohoff | Genevieve Lorbergs | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Penrith | Hard |
Julia Lohoff form & Genevieve Lorbergs form
Julia Lohoff - laatste wedstrijden
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
18.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | wedstrijd detail |
Genevieve Lorbergs - laatste wedstrijden
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.18 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.18 1e ronde | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Osprey - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.18 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |